icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Шехов Ігор Вячеславович

Шехов Ігор Вячеславович

Входить до фракцій:
Суб’єкт висування: Самовисуванець

Громадська приймальня

Остання п’ятниця місяця з 16.30 до 18.00, НВК №4
Округ: Багатомандатний виборчий округ

Біографічна довідка

Працює:   Комунальне підприємство «Спектр» Дружківської міської ради - начальник підприємства

Громадянство: Україна

Число, місяць і рік народження: 16.01.1964

Місце народження:   Донецька область, м.Дружківка

Освіта:  вища Донецьке вище військово-політичне училище-офіцер - Таганрогський державний університет-юрист

Володіння мовами:   українська, російська

Загальний стаж роботи:    36 років  09 місяців  18 днів

Трудова діяльність:

з 01.09.1979 по 28.02.1983  навчання в Дружківськом маш.технікумі;

з 22.10.1981 по 28.01.1982  Маш.завод , токар 3 р.;

з 23.03.1983 по 05.08.1983  Маш.завод,  слюсар 3р.;

з 05.08.1983 по 02.08.1990  служба у лавах Збройних Сил;

з 20.11.1990 по 01.05.1994  служба в Органах Внутрішніх Справ;

з 09.08.1994 по 25.11.1996 Державна налогова інспекція м.Омск ст.інспектор;

з 16.02.1997 по 30.12.2005 служба в ОВС України;

з 06.06.2006  до цього часу начальник КП «Спектр»

Звіт за 2017 рік

 

Пріоритетними напрямками моєї роботи як депутата міської ради є участь у засіданнях міської ради , виконання рішень постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, заступником голови  якої я є та участь у життєдіяльності мікрорайону Сурово. Беру участь у виїзних та відкритих прийомах, що проводить  міський голова Гнатенко В.С. Кожної другої п’ятниці місяця проводжу прийом мешканців мікрорайону Сурово. У разі, якщо мешканець не має змоги прийти на прийом, спілкування ведеться у телефонному режимі або через голову територіального комітету Гадицького В.М.

    Тісне співробітництво з міською радою, головою міської ради Гнатенком В.С. та головою територіального комітету мікрорайону Сурово Гадицьким В.М. дозволили вирішити багаторічні проблеми мікрорайону з наступних питань: відкритий дитячий садок, пошта, амбулаторія. Здійснений ремонт доріг та освітлення вулиць мікрорайону. Встановлено 5 світлоточок, у тому числі, за власні кошти  освітлена вулиця Л.Костіна. Встановлений світлофор. Міською радою встановлені дві автобусні зупинки на вул.О.Тихого, а за  власні кошти - автобусна  зупинка на вул.Трояндовій. Також щорічно проводиться заміна дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки. Здійснений капітальний та поточний ремонт автодороги по вул. Л.Коростоянової на загальну суму 310 тис.грн., щорічно проводиться  поточний ремонт дороги по вул.О.Тихого, встановлені 3 зупиночні павільйони у районі магазину «Корчма».

    Надається постійна допомога навчально-виховному комплексу №4. Здійснюється обрізка дерев на території школи, за необхідністю завозяться дрова, проводиться покіс трави. Надана допомога в обладнанні спортивного майданчика, за власні кошти відремонтована одна класна кімната, облаштовано підлогу у спортивному залі, придбані м′ячі, надається фінансова допомога учням школи для участі у предметних олімпіадах, спортивних змаганнях. За традицією до Дня знань школа отримує подарунки, цього року  на суму 1,5 тис.грн. у спортивному залі з’явилися новенькі футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі.

     Велика увага приділяється благоустрою мікрорайону. Здійснюється покіс вулиць О.Тихого, Л.Коростоянової, Трояндової. Придбано і висаджено вічнозелені насадження , багаторічні квіти. Здійснено пільгове забезпечення дровами шести родин мікрорайону. Робота буде продовжена в осінньо-зимовий період.

    

Щорічно до Дня Перемоги мною як депутатом надавалася допомога у придбанні фарби, цементу та інших матеріалів для облагородження пам’ятника загиблим у Другій світовій війні. Так склалося, що всі родичі загиблих, які опікались могилою, померли. Пам′ятник був напівзруйнований. Цього року до 9 Травня спільно з ліквідатором Чорнобильської АЄС Могилою В.Г. за власні кошти вищезазначений пам’ятник був демонтований і встановлений новий гранітний пам’ятник загиблим у Другій світовій війні мешканцям м.Дружківки , у тому числі  і мешканцям мікрорайону Сурово.

 Систематично до Великодня здійснюється прибирання кладовища у цілому,  і зокрема, пам’ятника загиблим воїнам  На кладовище мікрорайону Сурово поховані воїни - захисники Фоменко, Секретар, Кекшин, Писаренко, Грико.     Вперше в історії м.Дружківка спільно з начальником відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  Півовар Ю. за власні кошти видано книгу з історії мікрорайону Сурово, яку презентували та розповсюдили серед мешканців мікрорайону.

Розподіл бюджетних коштів не проходить повз мою увагу і я чітко слідкую за виділенням та надходженням коштів саме на округ, де є депутатом. З моменту відкриття дитячого садочка було виділено міською радою понад 400 тисяч гривен на проведення ремонтних робіт, придбання меблів та заміну сантехніки та вікон тощо. На амбулаторію було виділено понад 1млн.200 тис.грн.

З метою зручності та поліпшення умов для мешканців мікрорайону по вул. О.Тихого встановлений термінал у одному з магазинів. На чисельні прохання жителів на стадії закінчення знаходиться капітальний ремонт приміщення аптеки.

Загалом загальна сума, що була виділена на мікрорайон Сурово становить 2 млн.600 тис.

До мене як до депутата звертаються мешканці мікрорайону з різних питань, але на сьогодні проблемними питаннями які потребують вирішення залишається стан вулиці Кутузова та налагодження пасажирського перевезення.

Шехов І.В.

На момент підготовки матеріалу до редакції звернулися небайдужі мешканці мікрорайону (Олексій Мальцев, просвітер, Любов Свачій, Олексій Сисько) , які висловили щиру подяку за те, що навіть віддалені куточки міста не залишаються повз уваги міського голови Гнатенка В.С. та депутата Ігоря Шехова.

Учасник пленарних засідань

0 з 0
0 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата