icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Бандура Максим Юрійович

Бандура Максим Юрійович

Входить до фракцій:
Суб’єкт висування: Самовисуванець

Громадська приймальня

2, 4 четвер місяця з 10.00 до 12.00 години у КЛПК «Дружківська міська лікарня №2»
Округ: Багатомандатний виборчий округ

Біографічна довідка

Бандура Максим Юрійович

Працює: КЛПУ ДМКЛ №1, головний лікар

Громадянство: Україна

Народився: 16.04.1986 р. у м.Донецьк

Освіта: вища повна, Донецький національний медичний університет, 2009 р. - лікар-офтальмолог

Володіння мовами: українська, англійська, російська-вільно.

Загальний стаж роботи: 6 років.

 Тудова діяльність:

з 02.08.2019 - лікар-офтальмолог у КЛПУ №1;

з 01.10.2016 до цього часу - головний лікар КЛПУ ДМЛЗ №1.

Діяльність депутата

У 2015 році мене було обрано депутатом Дружківської міської ради сьомого скликання. За цей час я встиг, як депутат та член комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології, організувати або взяти участь у декількох проектах з поліпшення інфраструктури та підвищення рівня медичної допомоги людям у межах міста та своєї виборчої ділянки. Завдяки організації місцевих жителів та збору допомоги від приватних підприємців вдалося реконструювати один, та фактично побудувати з нуля другий зупиночний павільйон по вулицях Дубініна та Котляревського на автобусних маршрутах 1  та 2, що проходять через ділянку. Було проведено ремонт автомобільних шляхів що ведуть до лікарні і школи, та ремонт їх будівель. Разом із міцною матеріально – технічною базою міської клінічної лікарні №1, головним лікарем якої я є, це дозволило укласти договір з Донецьким Національним медичним університетом про розміщення на нашій базі кафедри офтальмології та отоларингології, що дало мешканцям міста більш легкий доступ до клінічних консультацій фахівців найвищого рівня, для всіх жителів регіону – можливість отримувати допомогу з цих напрямків у найбільш сприятливих умовах, а для студентів - навчатися в умовах максимально близьких до клінічної практики.

Завдяки цьому було проведено більше 1500 консультацій та більше 900 високотехнологічних операцій для мешканців міста та області.

Крім того, разом з відділом охорони здоров‘я місцевої ради та при співфінансуванні ДФРР було виконано проект з подальшого розвитку і оснащення високотехнологічним хірургічним обладнанням клінічного медичного закладу, що дозволяє в повній мірі організувати допомогу людям з найбільш тяжкими хворобами зору та вберегти їх від інвалідності, адже частина технічних можливостей для лікування та кваліфікованого персоналу були раніше втрачені в ході бойових дій в регіоні. Робота над подальшим розвитком високотехнологічної медицини в Дружківці продовжується, зараз виконується проект за капітального ремонту міської клінічної лікарні №1, за рахунок гранту від генерального Консульства Федеративної Республіки Німеччина була переоснащена клінічна лабораторія закладу двома новими мікроскопами, центрифугою та спектрофотометром.
Також важливою частиною депутатської діяльності є безпосередня праця на ділянці. Проведено 4 масових зустрічей з виборцями, прийнято 91 мешканців міста у прийомні години, здійснено 7 виїздів на місця проживання, до людей з обмеженими фізичними можливостями.
 Постійно продовжую навчання, у 2016 - 2017  пройшов програму з юридичних та інших питань для депутатів місцевих рад під егідою Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).
Хочу виказати щиру подяку голові нашого міста, Гнатенко Валерію Сергійовичу, за його працю, що робить можливою всі ці позитивні зміни, за увагу, щире піклування та допомогу у розвитку навіть  найбільш віддалених куточків нашого чудового міста.
 

Учасник пленарних засідань

0 з 0
0 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата